Menu

Przy zakupie dwóch opakowań soczewek ACUVUE Oasys 1-Day, otrzymasz kolejne GRATIS! Zakup jednego lub dwóch opakowań soczewek dwutygodniowych ACUVUE Oasys premiowany jest płynem COMPLETE RevitaLens.

Czytaj więcej

Być kobietą to rzecz piękna. Dlatego warto pamiętać o wszystkich paniach, dziewczynach, damach. Należy o nie dbać, a szczególnie pamiętać o ich jakże cennym wzroku!

Czytaj więcej

Oczy kochanej osoby są najpiękniejsze. Jakże miło jest spoglądać na najbliższą osobę, widząc ją przy tym wyraźnie. Dlatego warto skorzystać z walentynkowej promocji dla par na zakup okularów korekcyjnych!

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego 2018 Roku, Spokoju, szczęścia i zdrowia, Zawsze dobrego wzroku! życzy Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Skorzystaj i kup dwa opakowania soczewek ACUVUE Oasys lub trzy opakowania soczewek jednodniowych 1-Day ACUVUE, zainstaluj mobilną aplikację. Kolejne opakowanie soczewek kontaktowych otrzymasz GRATIS!

Czytaj więcej

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Warto zadbać nie tylko o swój wzrok, ale także pomyśleć o najbliższych. Proponujemy rabat 50% na wybrane oprawki okularowe!

Czytaj więcej

Trwa promocja na soczewki jednodniowe DAILIES AquaComfort Plus. Kup cztery opakowania soczewek z rodziny DAILIES AquaComfort Plus, rozwiąż quiz i odbierz fajną czapkę firmy 4F.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Black Friday w salonach Optometria Orkisz. Takiej przeceny u nas jeszcze nigdy nie było. Proponujemy rabat 50% na czarne oprawki okularowe!

Czytaj więcej

Optometria Orkisz, salon w Gdyni przy placu Górnośląskim 1. Wspólnie z klientami obchodzimy Światowy Dzień Wzroku 2017. Zapraszamy na bezpłatne przesiewowe badania wzroku w dniu 12.10.2017 r., w godz. 10-18. Wymagana rejestracja telefoniczna.

Czytaj więcej

HOYA PNX Kids to wyjątkowe soczewki okularowe, stworzone specjalnie z myślą o aktywnych dzieciach. Każdy klient, który kupi okulary z soczewkami HOYA PNX Kids otrzyma fidget spinner. Może też wziąć udział w konkursie, który trwa do 30 listopada 2017 r.

Czytaj więcej