Menu

Warto być naszym klientem. Warto dbać o swoje oczy. Warto skorzystać z promocji na zakup okularów w nowym salonie optycznym Optometria Orkisz w Gdyni!

Czytaj więcej

Soczewki kontaktowe potrzebują odpowiedniego płynu do ich pielęgnacji. Polecamy płyny ReNu i Biotrue. Twoje soczewki kontaktowe będą czyste, a oczy zadowolone.

Czytaj więcej

Optometria Orkisz i Hoya Lens Poland zapraszają 11 kwietnia 2018 roku na Dzień otwartych oczu. Zarejestruj się na bezpłatne badanie dna oka oftalmoskopem laserowym EasyScan.

Czytaj więcej

Przy zakupie dwóch opakowań soczewek ACUVUE Oasys 1-Day, otrzymasz kolejne GRATIS! Zakup jednego lub dwóch opakowań soczewek dwutygodniowych ACUVUE Oasys premiowany jest płynem COMPLETE RevitaLens.

Czytaj więcej

Trwa promocja na soczewki jednodniowe DAILIES AquaComfort Plus. Kup cztery opakowania soczewek z rodziny DAILIES AquaComfort Plus, rozwiąż quiz i odbierz fajną czapkę firmy 4F.

Czytaj więcej

Optometria Orkisz, salon w Gdyni przy placu Górnośląskim 1. Wspólnie z klientami obchodzimy Światowy Dzień Wzroku 2017. Zapraszamy na bezpłatne przesiewowe badania wzroku w dniu 12.10.2017 r., w godz. 10-18. Wymagana rejestracja telefoniczna.

Czytaj więcej

„Oczy są zwierciadłem nie tylko duszy, ale całego organizmu człowieka”. Tak zaczyna się film informacyjny, który wyjaśnia, co to jest optometria oraz kim jest optometrysta, przygotowany przez serwis „Dbaj o wzrok”. W filmie wystąpiła także nasza specjalistka Małgorzata Orkisz! 

Czytaj więcej

Nadeszła wiosna, słońce coraz mocniej świeci. Dlatego trzeba pamiętać o ochronie oczu i to nie tylko na stokach narciarskich. To dobry czas, aby kupić i stosownie do pogody nosić okulary przeciwsłoneczne.

Czytaj więcej

Czas płynie nieubłaganie. Daje o sobie znać, gdy gdzieś koło 40-tki zaczyna szwankować akomodacja oczu. Jeśli dopadła Cię prezbiopia, to pokonasz ją okularami z soczewkami progresywnymi.

Czytaj więcej

Jeśli nosisz już soczewki kontaktowe firmy Alcon, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Systematyczne zakupy produktów Alcon premiowane są zwrotem pieniędzy i soczewkami.

Czytaj więcej