Menu

Małgorzata Orkisz - Optometrysta

Optometrysta

mgr Małgorzata Orkisz

Ukończyłam kierunek Optometria na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2011 roku. Stale poszerzam wiedzę i pogłębiam doświadczenie, żeby jak najlepiej pomagać pacjentom, mającym problemy ze wzrokiem.

Uczestniczę w wielu konferencjach optometrycznych i szkoleniach z zakresu terapii wzrokowej. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Zajmuję się badaniem oraz ćwiczeniem wzroku. Dobieram soczewki kontaktowe, okulary i pryzmaty. Sprawdzam rozwój funkcji wzrokowych, m.in. takich jak:

 

Badanie, diagnoza i ćwiczenie wzroku

Zajmuję się wieloma problemami wzrokowymi takimi jak niedowidzenie, zez, podwójne widzenie. Diagnozuję funkcje wzrokowe i określam:

 

Nowy gabinet terapii wzrokowej w centrum Gdyni

Terapia wzrokowa

W specjalnym gabinecie w centrum Gdyni prowadzę zajęcia z terapii wzrokowej, podczas której wykorzystywana jest optometria rozwojowa.

Dobrze przeprowadzona terapia wzrokowa znosi problemy dysleksji optycznej, powiększa możliwości edukacyjne, ułatwia prawidłowe funkcjonowanie dziecka, zmniejsza lub likwiduje zeza, poprawia ostrość widzenia oraz koncentrację.

Kliknij i dowiedz się więcej o terapii wzrokowej!

Neurooptometria

Zajmuję się również neurooptometrią. Jest to przywracanie funkcji widzenia po urazach takich jak udary mózgu, wypadki komunikacyjne i sportowe, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Konsultacje i badania – rejestracja telefoniczna:

Gdynia-Orłowo
tel.: 58 664 77 98,
kom.: 734 124 461.

Gdynia-Centrum
tel.: 58 622 24 98,
kom.: 696 414 140.

Konsultacje i badania – rejestracja elektroniczna:

Małgorzata Orkisz – ZnanyLekarz.pl