Menu

10 października 2019 obchodźmy Światowy Dzień Wzroku. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to Wzrok przede wszystkim. Dlaczego sprawny wzrok jest taki ważny?

Czytaj więcej

Acuvue Oasys with Transitions to pierwsze na świecie soczewki kontaktowe, reagujące na zmianę oświetlenia. Polecane są dla kierowców, także do jazdy nocą!

Czytaj więcej

HOYA PNX Kids to wyjątkowe soczewki okularowe, stworzone dla aktywnych dzieci. Dzwonek rowerowy dla klientów oraz konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami!

Czytaj więcej

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego polecamy bezpieczne oprawki okularowe NANO Vista. Zakup premiowany będzie prezentem! Promocja trwa do końca września lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej

Sprawdź nasze najnowsze promocje na miesięczne soczewki kontaktowe Bausch + Lomb ULTRA dla osób o najwyższych wymaganiach. Jeśli jeszcze ich nie znasz, to je wypróbuj!

Czytaj więcej

Wakacje to czas wypoczynku, swobody oraz relaksu. Kup u nas dwa opakowania soczewek kontaktowych Biotrue ONEday. Odbierz emulsję do opalania Lirene SPF 30.

Czytaj więcej

Specjaliści z Optometrii Orkisz dbają o wzrok osób autystycznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zwiększamy świadomość, jak funkcjonują ludzie z autyzmem, jak można im pomóc oraz ich rodzinom, nauczycielom i terapeutom.

Czytaj więcej

Za oknem pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszcza, dlatego chętniej zostajemy w domu. Po pracy zamiast pójść na spacer, siadamy przed urządzeniami cyfrowymi. Po kilkunastu minutach takiego „odpoczynku” dekoncentrujemy się, widzenie jest niewyraźne, boli nas głowa, oczy stają się podrażnione. Dlaczego tak się dzieje?

Czytaj więcej

Salon optyczny stworzony z myślą o dzieciach OPTOMETRIA ORKISZ w Gdyni od wielu lat poświęca szczególną uwagę dzieciom. Dobieramy im oprawy, robimy dla nich okulary, prowadzimy z nimi terapię wzrokową. Warto podkreślić, że najmłodsi to bardzo specyficzni klienci.

Czytaj więcej

The New York Yankees to niezwykle popularna marka, inspirowana Stanami Zjednoczonymi, kulturą amerykańską oraz słynną nowojorską drużyną baseballu.

Czytaj więcej