Menu

Co roku pamiętamy o ważnych dniach, jak Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca. W tym roku chcieliśmy to świętowanie połączyć organizując Optyczny konkurs rodzinny dla klientów.

Czytaj więcej

Kup dwa opakowania dwutygodniowych soczewek kontaktowych ACUVUE® Oasys. Odbierz płyn pielęgnacyjny COMPLETE RevitaLens® 360 ml gratis. Promocja trwa do 31 lipca 2019 r.

Czytaj więcej

Zakup trzech opakowań jednodniowych soczewek kontaktowych ACUVUE® Oasys 1-Day premiowany jest rabatem w wysokości 40 złotych. Promocja trwa do 31 lipca 2019 r. lub do wyczerpania zapasu Voucherów promocyjnych.

Czytaj więcej

Wesołego Alleluja! Odpoczynku od trosk codziennych, spokoju, szczęścia, zdrowia, miłości, zawsze wyraźnego spojrzenia na świat życzy Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Specjaliści z Optometrii Orkisz dbają o wzrok osób autystycznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zwiększamy świadomość, jak funkcjonują ludzie z autyzmem, jak można im pomóc oraz ich rodzinom, nauczycielom i terapeutom.

Czytaj więcej

Szanowne Panie! Bez Was świat byłby zdecydowanie mniej radosny oraz nie tak kolorowy. Dziękujemy, że jesteście! Z wyrazami szacunku i pamięci – męska część salonów Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego nowego 2018 roku, Spokoju, szczęścia i zdrowia, Zawsze dobrego wzroku życzy Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Za oknem pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszcza, dlatego chętniej zostajemy w domu. Po pracy zamiast pójść na spacer, siadamy przed urządzeniami cyfrowymi. Po kilkunastu minutach takiego „odpoczynku” dekoncentrujemy się, widzenie jest niewyraźne, boli nas głowa, oczy stają się podrażnione. Dlaczego tak się dzieje?

Czytaj więcej

Wspólnie obchodzimy Światowy Dzień Wzroku 2018. Zapraszamy do naszych salonów na bezpłatne przesiewowe badania wzroku w dniach 11, 12 i 13 października 2018 r. Wymagana rejestracja telefoniczna!

Czytaj więcej

Salon optyczny stworzony z myślą o dzieciach OPTOMETRIA ORKISZ w Gdyni od wielu lat poświęca szczególną uwagę dzieciom. Dobieramy im oprawy, robimy dla nich okulary, prowadzimy z nimi terapię wzrokową. Warto podkreślić, że najmłodsi to bardzo specyficzni klienci.

Czytaj więcej