Menu

Specjaliści z Optometrii Orkisz dbają o wzrok osób autystycznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zwiększamy świadomość, jak funkcjonują ludzie z autyzmem, jak można im pomóc oraz ich rodzinom, nauczycielom i terapeutom.

Czytaj więcej

Szanowne Panie! Bez Was świat byłby zdecydowanie mniej radosny oraz nie tak kolorowy. Dziękujemy, że jesteście! Z wyrazami szacunku i pamięci – męska część salonów Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego nowego 2018 roku, Spokoju, szczęścia i zdrowia, Zawsze dobrego wzroku życzy Optometria Orkisz

Czytaj więcej

Za oknem pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszcza, dlatego chętniej zostajemy w domu. Po pracy zamiast pójść na spacer, siadamy przed urządzeniami cyfrowymi. Po kilkunastu minutach takiego „odpoczynku” dekoncentrujemy się, widzenie jest niewyraźne, boli nas głowa, oczy stają się podrażnione. Dlaczego tak się dzieje?

Czytaj więcej

Wspólnie obchodzimy Światowy Dzień Wzroku 2018. Zapraszamy do naszych salonów na bezpłatne przesiewowe badania wzroku w dniach 11, 12 i 13 października 2018 r. Wymagana rejestracja telefoniczna!

Czytaj więcej

Salon optyczny stworzony z myślą o dzieciach OPTOMETRIA ORKISZ w Gdyni od wielu lat poświęca szczególną uwagę dzieciom. Dobieramy im oprawy, robimy dla nich okulary, prowadzimy z nimi terapię wzrokową. Warto podkreślić, że najmłodsi to bardzo specyficzni klienci.

Czytaj więcej

Jeśli nosisz już soczewki jednodniowe Biotrue ONEday, to nic nie przeszkodzi Ci w spełnieniu marzeń! Wystarczy dowód zakupu soczewek oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ wygrasz nagrodę-niespodziankę!

Czytaj więcej

Wakacje to czas swobody i relaksu. Wypróbuj bezpłatnie jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday i poczuj prawdziwą wolność. Zgłoś się po nie do jednego salonów Optometria Orkisz w Gdyni!

Czytaj więcej

The New York Yankees to niezwykle popularna marka, inspirowana Stanami Zjednoczonymi, kulturą amerykańską oraz słynną nowojorską drużyną baseballu.

Czytaj więcej

Warto być naszym klientem. Warto dbać o swoje oczy. Warto skorzystać z promocji na zakup okularów w nowym salonie optycznym Optometria Orkisz w Gdyni!

Czytaj więcej