Menu

Jeśli nosisz już soczewki jednodniowe Biotrue ONEday, to nic nie przeszkodzi Ci w spełnieniu marzeń! Wystarczy dowód zakupu soczewek oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ wygrasz nagrodę-niespodziankę!

Czytaj więcej

Wakacje to czas swobody i relaksu. Wypróbuj bezpłatnie jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday i poczuj prawdziwą wolność. Zgłoś się po nie do jednego salonów Optometria Orkisz w Gdyni!

Czytaj więcej

The New York Yankees to niezwykle popularna marka, inspirowana Stanami Zjednoczonymi, kulturą amerykańską oraz słynną nowojorską drużyną baseballu.

Czytaj więcej

Warto być naszym klientem. Warto dbać o swoje oczy. Warto skorzystać z promocji na zakup okularów w nowym salonie optycznym Optometria Orkisz w Gdyni!

Czytaj więcej

Soczewki kontaktowe potrzebują odpowiedniego płynu do ich pielęgnacji. Polecamy płyny ReNu i Biotrue. Twoje soczewki kontaktowe będą czyste, a oczy zadowolone.

Czytaj więcej

Optometria Orkisz i Hoya Lens Poland zapraszają 11 kwietnia 2018 roku na Dzień otwartych oczu. Zarejestruj się na bezpłatne badanie dna oka oftalmoskopem laserowym EasyScan.

Czytaj więcej

Przy zakupie dwóch opakowań soczewek ACUVUE Oasys 1-Day, otrzymasz kolejne GRATIS! Zakup jednego lub dwóch opakowań soczewek dwutygodniowych ACUVUE Oasys premiowany jest płynem COMPLETE RevitaLens.

Czytaj więcej

Trwa promocja na soczewki jednodniowe DAILIES AquaComfort Plus. Kup cztery opakowania soczewek z rodziny DAILIES AquaComfort Plus, rozwiąż quiz i odbierz fajną czapkę firmy 4F.

Czytaj więcej

Optometria Orkisz, salon w Gdyni przy placu Górnośląskim 1. Wspólnie z klientami obchodzimy Światowy Dzień Wzroku 2017. Zapraszamy na bezpłatne przesiewowe badania wzroku w dniu 12.10.2017 r., w godz. 10-18. Wymagana rejestracja telefoniczna.

Czytaj więcej

„Oczy są zwierciadłem nie tylko duszy, ale całego organizmu człowieka”. Tak zaczyna się film informacyjny, który wyjaśnia, co to jest optometria oraz kim jest optometrysta, przygotowany przez serwis „Dbaj o wzrok”. W filmie wystąpiła także nasza specjalistka Małgorzata Orkisz! 

Czytaj więcej