Menu

Dobierz okulary ze stylistkami

We wtorek 10 marca 2020 r. w salonie Optometria Orkisz przy Abrahama stylistki Stylehunters będą przez cały dzień dobierać klientom oprawy okularowe. Konieczna rejestracja!


STYLEHUNTERS pomoże dobrać okulary

Dobrze dobrane okulary są zazwyczaj szybko zauważane. Często chodzimy w nich nieomal na okrągło, dlatego warto poświęcić czas na ich idealne dopasowanie do twarzy i osobowości konkretnej osoby. Oczywiście na co dzień robimy to wspólnie z naszymi pracownikami.

Dobierzemy oprawki kobietom, mężczyznom, młodzieży

Stylistki ze STYLEHUNTERS pomagają nie tylko paniom. Serdecznie zapraszamy na stylizację oprawek mężczyzn, młodzież i dzieci. Podobna akcja, przeprowadzona w listopadzie z okazji 20-lecia Optometrii Orkisz, cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wcześniejsza rejestracja na dobór opraw ze stylistkami jest konieczna!

Optometria Orkisz, Gdynia, Abrahama 28 (róg Batorego)

Dobór opraw to nie jest taka prosta sprawa

Zespół Stylehunters to stylistki Iwona Boruta oraz Paulina Holisz, które od lat pracują w branży optycznej. Podczas doboru opraw wykorzystają autorskie Indywidualne Palety Kolorystyczne.

Specjalistki skupiają się, aby dobrać klientom idealnie dopasowane oprawy okularowe. Pracują z szeregiem narzędzi, przeprowadzają badanie kolorystyczne, analizują typ urody oraz kształt twarzy. Wybierają klientom najlepiej dopasowane oprawy.

 

Skorzystaj z porady STYLEHUNTERS

Stylistki ze STYLEHUNTERS będą dobierać klientom oprawy okularowe w salonie Optometria Orkisz w Gdyni, przy ul. Abrahama 28 (róg Batorego) we wtorek 10 marca 2020 r. w godzinach od 11:00 do 18:00.

Odbierz 10% rabatu na stylowo dobrane okulary!

Dzięki takiej poradzie skorzystacie podwójnie. Będziecie mieli super dobrane przez stylistki oprawki. Dodatkowo Optometria Orkisz udzieli 10% rabatu na zamówione okulary.

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.

 

Zdjęcia we wpisie pochodzą od Stylehunters. Fot. Adam Ciereszko