Menu

Dzień otwartych oczu

Optometria Orkisz i Hoya Lens Poland zapraszają 11 kwietnia 2018 roku na Dzień otwartych oczu. Zarejestruj się na bezpłatne badanie dna oka oftalmoskopem laserowym EasyScan.

Dzień otwartych oczu w Gdyni

Dzień otwartych oczu, który organizują wspólnie Optometria Orkisz oraz Hoya Lens Poland odbędzie się w Gdyni już po raz drugi. Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne badanie oczu skanerem EasyScan

Laserowy skaner oftalmoskopowy i-Optics EasyScan pozwala na wykonywanie obrazów siatkówki klasy medycznej w ciągu kilku minut, bez potrzeby rozszerzania źrenic. Dzięki takiemu dokładnemu badaniu możliwa jest diagnostyka chorób oczu.

Skorzystaj z rabatu na okulary korekcyjne

Dzień otwartych oczu w Gdyni to także okazja, żeby zamówić okulary korekcyjne ze zniżką. Promocja obowiązuje, gdy zamówisz komplet: oprawki oraz szkła korekcyjne.

Otrzymasz rabat 20% na szkła korekcyjne oraz 10% na oprawki. Dobór mocy okularów odbędzie się w gabinecie optometrycznym GRATIS! Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Promocja na okulary trwa krótko

Dobre rzeczy powinny trwać przez chwilę, ale nie wiecznie. Dlatego nasza promocja na okulary z okazji Dnia otwartych oczu obowiązuje od 11 do 14 kwietnia 2018 r. Serdecznie zapraszamy!

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.