Opinie naszych klientów

Nie ważne, co Ty mówisz o sobie. Ważne co mówią o tobie inni”. Dlatego także na naszej stronie oddajemy klientom możliwość dodania opinii o salonach Optometria Orkisz.

Opinia przesłana przez klientkę, 2 luty 2017 r.

Zamierzam tu wrócić

Polecam salon Optometria Orkisz. Pod koniec ubiegłego roku zamawiałam okulary korekcyjne. Pan Mateusz wykonujący badanie – bardzo profesjonalny i sympatyczny.

Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie. Miła obsługa, Panie pomogły mi dobrać najlepsze dla mnie oprawki. Skorzystałam jeszcze z trwającej w tym czasie promocji. Zamierzam wrócić, żeby wykonać kolejne badanie i dobrać soczewki kontaktowe.

17.01.2019

Autor: Karolina

Polecam zajęcia terapii wzrokowej

W dużym skrócie chciałam polecić zajęcia terapii wzrokowej u Pani Małgorzaty Orkisz.

Rozwijając naszą historię, to trafiłam z córką do Pani Małgorzaty, ponieważ mimo że córka nosi od roku okulary i jesteśmy pod stałą opieką okulistki, to zdawało mi się, że coś ze wzrokiem jest nie tak. Po zgłoszeniu się do gabinetu córka została zbadana, co ze względu na wiek (2 lata i 7 miesięcy) mogłoby się wydawać trudne, a mimo wszystko córka bez większych problemów dała radę. Badania wykazały, że nasze dziecko ma problemy z podwójnym widzeniem i będzie wymagana terapia wzrokowa.

Ważne było dla nas to że, Pani Małgorzata, oprócz profesjonalizmu wykazała się empatią i zrozumieniem, ponieważ córka potrzebuje czasu aby wejść z obcą osobą w relacje. Pani Małgorzata dawała jej czas i raczej podążała za dzieckiem, co dało rewelacyjne efekty. Córka mimo swoich trudności z wielką chęcią przychodzi na zajęcia i z dużym zaangażowaniem w nich uczestniczy.

Oprócz tego dziecko stało się bardziej ruchliwe, podejmuje aktywności które dotychczas, ze względu na jej trudności, były poza jej zasięgiem – wspina się na drabinki, na placach zabaw chodzi po wszelkiego rodzaju „mostkach”, zeskakuje, o wiele rzadziej się potyka, ruchy są bardziej precyzyjne i to wszystko w ciągu zaledwie trzech miesięcy.

7.10.2018

Autor: Iga

Bardzo polecam Optometrię Orkisz

Potwierdzam doskonałą jakość i dokładność usługi badania wzroku. Bardzo dobrze dobrano mi oprawki okularów zgodnie z moimi oczekiwaniami. Byłam raczej marudną klientką ale obsługa miła, cierpliwa i uśmiechnięta. Potem bezpłatne usługi dotyczące naprawy okularów z innego zakładu gdyż jak mnie poinformowano jestem klientką ich salonu.Wcześniej kupowałam okulary przeciwsłoneczne – bardzo dobra jakość i cena przystępna.

17.08.2018

Autor: Maria

Dziękuję losowi, że tu trafiłam!

Dziękuję losowi, że na mojej drodze pojawiła się Pani Małgorzata Orkisz. Precyzyjne badania i żmudne ćwiczenia pozwoliły mi na powrót do pracy oraz normalnego życia.

W roku 2015 miałam wypadek, stwierdzono obustronne porażenie nerwu VI (zez zbieżny – „oczy w nosie” bez ruchomości gałek).

W 2016 roku przeszłam trzy operacje oczu – wynik po operacjach ponoć rewelacyjny – pryzmaty 12 (przed operacjami – aż 50!).

I tu pojawia się anioł – Małgorzata Orkisz. Mimo mojego wieku, tj. 42 lat, podjęła się pracy ze mną. Wynik ostateczny: pryzmaty 2 na dal, a 0 na bliż. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

9.01.2018

Autor: Bożena

Miejsce godne polecenia

Bardzo przemiła atmosfera. Chodzenie na terapię nie sprawiało mi trudności dzięki ludziom tam pracującym oraz przyniosło porządny efekt 🙂

14.06.2018

Autor: Mateusz

U córki poprawił się komfort widzenia

Moja córka przez 12 m-cy uczestniczyła w terapii wzrokowej. Zdecydowanie poprawił jej się komfort widzenia, a badania kontrolne potwierdziły zaczną poprawę. Polecam Panią Małgorzatę oraz Panie prowadzące ćwiczenia, można tu uzyskać profesjonalną, rzetelną pomoc.

26.05.2018

Autor: Alina

Świetna terapia wzroku! Polecamy!!!

Długo szukałyśmy odpowiedniej stymulacji wzroku. Tu w miłej i przyjaznej atmosferze, dzieci – bawiąc się – pracują z oczami. Przesympatyczne Panie maja doskonale podejście do dzieci i zachęcą nawet małego uparciucha, tak, że odlicza do kolejnych zajęć 🙂 Pozdrawiamy i do zobaczenia!!!

17.05.2018

Autor: Mon

Jestem zadowolona z okularów

W salonie na Placu Górnośląskim zrobiłam sobie już dwie pary okularów – przeciwsłoneczne i do codziennego użytku. Jestem z nich niezwykle zadowolona. Obsługa przemiła, taktowna, bardzo trafnie dobrała mi oprawki. Jakość oprawek jest naprawdę bardzo wysoka. Jeśli chodzi o badanie wzroku – nigdy wcześniej nikt tak dokładnie, przez ponad godzinę, nie badał mi wzroku. Czuję się naprawdę dopieszczona. To jest miejsce w którym będę kupować okulary i kontrolować wzrok. Cieszę się że tu trafiłam. Pozdrawiam!

9.05.2018

Autor: Alicja

Bardzo miła, profesjonalna obsługa

Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta i rzetelne badania. Widać, że znają się na swojej pracy. Jak najbardziej polecam!

23.03.2018

Autor: Gracjan

Widać zdecydowany efekt ćwiczeń

Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę jako solidnego i bardzo dokładnego diagnostę oraz Panią Milenę, która ma świetne nastawienie do dzieci w trakcie ćwiczeń, prowadzi je fachowo i sprawia, że moja córka chętnie uczestniczy w ćwiczeniach. Po 6 miesiącach ćwiczeń widać zdecydowany postęp.

2.12.2017

Autor: Alina

Formularz dodawania opinii