Menu

Spełniaj marzenia z soczewkami Biotrue ONEday – Konkurs!

Jeśli nosisz już soczewki jednodniowe Biotrue ONEday, to nic nie przeszkodzi Ci w spełnieniu marzeń! Wystarczy dowód zakupu soczewek oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ wygrasz nagrodę-niespodziankę!

Uproszczone zasady akcji promocyjnej

Katalog marzeń i nagroda za udział!

Jeśli wybraliście już soczewki jednodniowe Biotrue ONEday, to możecie swobodnie pomarzyć. Wystarczy skan lub zdjęcie paragonu za zakup dwóch opakowań soczewek Biotrue ONEday po 30 sztuk, żeby móc wziąć udział w tym konkursie.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie Biotrueoneday.pl oraz napisać: Jakie marzenia małe i duże możesz spełniać dzięki soczewkom Biotrue ONEday?

Każde zgłoszenie się do konkursu nagradzane jest nagrodą-niespodzianką! Najciekawsze odpowiedzi konkursowe nagradzane będą voucherami o wartości 300, 500 lub 1000 zł do wydania na małe oraz duże marzenia wybrane ze strony katalogmarzen.pl.

Regulamin akcji

Regulamin akcji promocyjnej „Spełniaj marzenia z Biotrue® ONEday” dostępny jest w salonach Optometria Orkisz i na stronie Biotrueoneday.pl. Organizatorem jest firma VP Valeant Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Rzeszowie.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów objętych akcją lub do jej odwołania.

We wpisie wykorzystano materiały graficzne firmy Bausch+Lomb.

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.