Menu

ZaKontaktowani – program firmy Alcon

Jeśli nosisz już soczewki kontaktowe firmy Alcon, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Systematyczne zakupy produktów Alcon premiowane są zwrotem pieniędzy i soczewkami.

Program lojalnościowy dla klientów noszących soczewki kontaktowe nazywa się „Za-Kontaktowani”, a pierwszy zakup po rejestracji premiowany jest rabatem 25%.

Jeśli jeszcze NIE odkryłeś swobody noszenia soczewek kontaktowych, a chcesz je wypróbować, to skorzystaj koniecznie z promocji „Mój pierwszy raz” z soczewkami AIR OPTIX.

Lojalność, która ZaKontaktowanym się opłaca…

Na każdym opakowaniu soczewek firmy Alcon, które biorą udział w promocji umieszczono kupon ze zdrapką. Aby go wykorzystać, należy wejść na stronę programu Za-Kontaktowani.pl.

Podczas zakładania konta klienta należy wybrać miasto „Gdynia”, a potem jeden z zakładów Optometria Orkisz (Plac Górnośląski lub ul. Legionów). Następnie należy zarejestrować kod ukryty pod zdrapką na opakowaniu soczewek Alcon. Po uzbieraniu kwoty większej niż 20 zł, można otrzymać bezpłatną kartę płatnicza.

Soczewki jednodniowe, które biorą udział w promocji „ZaKontaktowani”:

Soczewki miesięczne, które biorą udział w promocji „ZaKontaktowani”:

air-optix-i-dailies-korzysci

Dodatkowe soczewki dla „ZaKontaktowanych”

Soczewki jednodniowe gratis

W programie „ZaKontaktowani” można również otrzymać soczewki gratis, ponieważ program premiuje także lojalność wobec miejsca zakupu. Jeśli w salonie Optometria Orkisz kupisz soczewki jednodniowe z serii:

w ilości 9 opakowań po 30 szt. albo 3 opakowania po 90 szt., to po zarejestrowaniu ich w programie wydrukujesz voucher, który zapewni Ci otrzymanie gratis opakowania 30 szt. takich samych soczewek!

Soczewki miesięczne gratis

Jeśli w ramach programu „ZaKontaktowani” kupisz soczewki miesięczne z serii:

w ilości 8 opakowań po 3 szt. albo 4 opakowania po 6 szt., to po zarejestrowaniu ich na stronie programu wydrukujesz voucher. Po jego pokazaniu odbierzesz u nas dodatkowo 2 takie same soczewki!

Jeszcze więcej korzyści dla „ZaKontaktowanych”

W programie „Za-kontaktowani” pojawiają się także dodatkowe promocje oraz oferty specjalne skierowane do konkretnych uczestników. Warto być lojalnym. Opłaca się nosić soczewki kontaktowe firmy Alcon.

Regulamin promocji „Za-kontaktowani”

Regulamin promocji „ZaKontaktowani” dostępny jest w salonach Optometria Orkisz, w siedzibie organizatora, którym jest Alcon Polska Sp. z o.o. oraz na stronie promocji. Promocja Za-Kontaktowani przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Promocja trwa do momentu jej zakończenia, o czym organizator poinformuje na stronie www.za-kontaktowani.pl z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem.

 

We wpisie wykorzystano materiały graficzne firmy Alcon Polska

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.