Menu

Zamów okulary z soczewkami progresywnymi HoyaLux iD

Czas płynie nieubłaganie. Daje o sobie znać, gdy gdzieś koło 40-tki zaczyna szwankować akomodacja oczu. Jeśli dopadła Cię prezbiopia, to pokonasz ją okularami z soczewkami progresywnymi.

Prezbiopia to naturalne zjawisko związane z wiekiem

Prezbiopia (starczowzroczność) to pogorszenie widzenia na bliższe odległości. Następuje wraz z wiekiem jako naturalne zmniejszenie elastyczności gałek ocznych. Prezbiopia nie musi koniecznie być związana z innymi wadami wzroku, takimi jak krótkowzroczność czy nadwzroczność, ale może im towarzyszyć.

Jeśli nie nosisz jeszcze okularów, to przy czytaniu zaczniesz odsuwać tekst. Do pewnego momentu to nawet pomoże, ale nie wszystkie blisko położone przedmioty można odsunąć. Tak będzie na przykład z licznikiem samochodowym i wyświetlanymi na nim informacjami, które staną się niewyraźne albo trudne do odczytania.

Jeśli nosisz już okulary, problem pojawi się przy przysłowiowym nawlekaniu igły albo przy czytaniu informacji na opakowaniach leków. Coraz częściej będziesz zdejmować albo zsuwać okulary, tylko czy jest to wygodne rozwiązanie? Problem nasila się, gdy pojawiają się bóle głowy oraz nadmierne zmęczenie wzroku.

hoyalux id

Doskonałe widzenie na każdą odległość jest możliwe

Optometrysta przeprowadzi dokładne badanie, żeby sprawdzić, jaka korekta widzenia jest dla Ciebie odpowiednia. Dobierze okulary progresywne, które zapewnią komfort widzenia na każdą odległość oraz umożliwią płynną pracę oczu pomiędzy bliżą, dalą oraz na odległości pośrednie.

Indywidualnie dopasowane soczewki progresywne HoyaLux iD

Soczewki progresywne Hoyalux iD wytwarzane są wykorzystując najnowsze technologie, które zapewniają optymalną jakość widzenia. Dobór soczewek progresywnych uwzględnia indywidualne potrzeby każdego użytkownika, dostosowanie do jego stylu życia, a nawet do rodzaju oprawy okularowej oraz sposobu jej noszenia.

Zyskaj komfort widzenia dzięki soczewkom progresywnym

Przyjdź do salonów Optometria Orkisz, gdzie wspólnie dokonamy odpowiedniego wyboru. Sprawność oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach powróci, Twoje oczy odpoczną, a komfort widzenia się zwiększy!

Więcej informacji o soczewkach progresywnych

Więcej na temat soczewek progresywnych Hoya znajdziesz na tych stronach:

We wpisie wykorzystano materiały graficzne firmy Hoya Lens Poland

 

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.