Dobierz okulary ze stylistkami

We wtorek 10 marca 2020 r. w salonie Optometria Orkisz przy Abrahama stylistki Stylehunters będą przez cały dzień dobierać klientom oprawy okularowe. Konieczna rejestracja!

STYLEHUNTERS pomoże dobrać okulary

Dobrze dobrane okulary są zazwyczaj szybko zauważane. Często chodzimy w nich nieomal na okrągło, dlatego warto poświęcić czas na ich idealne dopasowanie do twarzy i osobowości konkretnej osoby. Oczywiście na co dzień robimy to wspólnie z naszymi pracownikami.

Dobierzemy oprawki kobietom, mężczyznom, młodzieży

Stylistki ze STYLEHUNTERS pomagają nie tylko paniom. Serdecznie zapraszamy na stylizację oprawek mężczyzn, młodzież i dzieci. Podobna akcja, przeprowadzona w listopadzie z okazji 20-lecia Optometrii Orkisz, cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wcześniejsza rejestracja na dobór opraw ze stylistkami jest konieczna!

Optometria Orkisz, Gdynia, Abrahama 28 (róg Batorego)

Rejestracja telefoniczna: 696 414 140!

Dobór opraw to nie jest taka prosta sprawa

Zespół Stylehunters to stylistki Iwona Boruta oraz Paulina Holisz, które od lat pracują w branży optycznej. Podczas doboru opraw wykorzystają autorskie Indywidualne Palety Kolorystyczne.

Specjalistki skupiają się, aby dobrać klientom idealnie dopasowane oprawy okularowe. Pracują z szeregiem narzędzi, przeprowadzają badanie kolorystyczne, analizują typ urody oraz kształt twarzy. Wybierają klientom najlepiej dopasowane oprawy.

Skorzystaj z porady STYLEHUNTERS

Stylistki ze STYLEHUNTERS będą dobierać klientom oprawy okularowe w salonie Optometria Orkisz w Gdyni, przy ul. Abrahama 28 (róg Batorego) we wtorek 10 marca 2020 r. w godzinach od 11:00 do 18:00.

Odbierz 10% rabatu na stylowo dobrane okulary!

Dzięki takiej poradzie skorzystacie podwójnie. Będziecie mieli super dobrane przez stylistki oprawki. Dodatkowo Optometria Orkisz udzieli 10% rabatu na zamówione okulary.

Promocje nie łączą się! Klient wybiera najbardziej korzystną.

Zdjęcia we wpisie pochodzą od Stylehunters. Fot. Adam Ciereszko