Opinie naszych klientów

Nie ważne, co Ty mówisz o sobie. Ważne co mówią o tobie inni”.
Dlatego także na naszej stronie oddajemy klientom możliwość dodania opinii o salonach Optometria Orkisz.

Jeżli po kilkudziesięciu latach chodzenia w mniej lub bardziej dobranych okularach zaczynasz widzieć świat tak samo wyraźnie, jak w okresie dzieciństwa, to znak, że zdarzył się cud, albo ktoś zafundował ci idealne szkła korekcyjne. Ja, dzięki wiedzy, umiejętnościom i kooperacji mgr Małgorzaty Orkisz podczas badania wzroku mogłam powrócić do pięknych barw i kształtów ogrodu wczesnej młodości. Po raz trzeci kupiłam okulary w salonie przy ul. Abrahama. Po raz kolejny są idealne! Dziękuję!

03.02.2021

Autor: SWL

Dziękuję, weszłam bez przekonania do optyka Orkisz, wyszłam zadowolona i uśmiechnięta z zakupionych okularów. Obsługa bardzo miła, sympatyczna, nie narzucająca się, profesjonalna. Polecam! 👍 😁

01.12.2020

Autor: Iwona Skowronek

Jako stały/stary klient gabinetu za każdym razem jestem pod wrażeniem indywidualnego i fachowego traktowania. Badanie jest wnikliwe, bez presji czasu, a sprzęt i metodyka doboru najlepszych parametrów szkieł, wyróżnia ten gabinet. Pani Małgosia ma miłe i cierpliwe podejście zarówno młodego (to z obserwacji), jak i leciwego (to z autopsji) pacjenta. Niewątpliwie będę tu wracał na kolejne badania. Polecam zainteresowanym.
Dziękuję i pozdrawiam.

02.08.2020

Autor: Janusz

W salonie przy pl. Górnośląskim mąż przeszedł profesjonalne badanie optometryczne wzroku i dobór szkieł przez Pani Małgorzatę Orkisz a miła obsługa służaca radą w doborze oprawek spowodowała że wyszliśmy z wizyty usatysfakcjonowani. Dziękujemy bardzo i gorąco polecamy .

08.07.2020

Autor: Aleksandra

Miejsce do którego warto się wybrać 🙂

Wszystkim którzy szukają przyjaznego miejsca do zbadania dziecku wzroku lub do terapii polecamy wybrać się do Pani Małgosi. Wszystko sprawnie, w przyjemnej atmosferze. Nie każdy potrafi zbadać mojego synka a pani Małgosia daje radę 🙂 Podpowie jak pracować z dzieckiem w domu, jakich błędów nie popełniać, bez „owijania w bawełnę” mówi co jest źle. Wszystko dla dobra dziecka. Salon podjął się wykonania okularków dla synka o bardzo dużych mocach, gdzie w innych salonach nam odmawiano. Cała obsługa salonu jak najbardziej na plus. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej , miłej obsłudze to jest to miejsce które musicie odwiedzić. Polecamy !!!

08.06.2020

Autor: Beata K

Uratowane moje ulubione okulary!

Mój żywy jak srebro wnuk usiadł na moje bardzo delikatne i wielce ukochane okulary. Jedna z soczewek została rozbita. To wyrób bez oprawek z wierconymi soczewkami. W dwóch renomowanych, chyba, zakładach zaproponowano mi nowe oprawy uznając przypadek za beznadziejny. W ocenianym zakładzie Pan Julian uważnie obejrzał przedmiot mojego nieszczęścia i podjął się naprawy. Po trzech dniach odzyskałem moje ulubione okulary o dokładnie odtworzonych charakterystykach. Pana Juliana przepraszam za poczatkową nieufność. Jest Pan mistrzem.
Wdzięczny i pełen uznania,

10.05.2020

Autor: Antoni

Warto przebadać tu dzieci

Byliśmy na badaniu optometrycznym u Pani Małgorzaty, badanie bardzo profesjonalne, miłe i spokojne podejście do dzieci.

Spędziliśmy całą rodziną bardzo dużo czasu, ale wszyscy wyszliśmy usatysfakcjonowani.

Bardzo gorąco polecam, szczególnie warto przebadać dzieci.

Pozdrawiam.

21.02.2020

Autor: Iza i Marcin C.

Naprawa zamiast wymiany oprawek

Wczoraj oddałam do naprawy moje uszkodzone w wyniku upadku okulary. Pracownica Salonu w Gdyni przy ulicy Batorego bardzo życzliwie zajęła moim problemem, a Pan Julek sprawił, że mogę znowu nosić niezbędne mi okulary.

Nadmieniam również, że inny punkt oferował mi jedynie zakup nowych opraw, pomijając możliwość naprawy. Polecam Salon Optometria Orkisz. Wielkie Dzięki!

19.02.2020

Autor: Maria

Polecam bardzo gorąco

Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do dziecka i rzetelne badania. Widać, że znają się na swojej pracy.

Chociaż jesteśmy z daleka, to warto było tu przyjechać. Córka była bardzo zadowolona z badania. Z miłą chęcią chce przyjechać jeszcze raz.

Pozdrowienia dla całej załogi.
Jak najbardziej polecam!

12.07.2019

Autor: Magdalena Rudziewicz

Po prostu perfect

Po prostu perfect. Po raz pierwszy tak dobrano mi okulary, że żadna korekta nie była potrzebna.

A optometrystka – pani Joanna – to fachowiec nadzwyczajny.

To moje trzecie szkła progresywne na przestrzeni ostatnich 15 lat. Jeszcze nigdy nie było tak doskonale.

Bardzo dziękuję i polecam…

9.07.2019

Autor: Anna

Bardzo polecam Optometrię Orkisz

Potwierdzam doskonałą jakość i dokładność usługi badania wzroku. Bardzo dobrze dobrano mi oprawki okularów zgodnie z moimi oczekiwaniami. Byłam raczej marudną klientką ale obsługa miła, cierpliwa i uśmiechnięta. Potem bezpłatne usługi dotyczące naprawy okularów z innego zakładu gdyż jak mnie poinformowano jestem klientką ich salonu.Wcześniej kupowałam okulary przeciwsłoneczne – bardzo dobra jakość i cena przystępna.

17.08.2018

Autor: Maria

Polecam zajęcia terapii wzrokowej

W dużym skrócie chciałam polecić zajęcia terapii wzrokowej u Pani Małgorzaty Orkisz.

Rozwijając naszą historię, to trafiłam z córką do Pani Małgorzaty, ponieważ mimo że córka nosi od roku okulary i jesteśmy pod stałą opieką okulistki, to zdawało mi się, że coś ze wzrokiem jest nie tak. Po zgłoszeniu się do gabinetu córka została zbadana, co ze względu na wiek (2 lata i 7 miesięcy) mogłoby się wydawać trudne, a mimo wszystko córka bez większych problemów dała radę. Badania wykazały, że nasze dziecko ma problemy z podwójnym widzeniem i będzie wymagana terapia wzrokowa.

Ważne było dla nas to że, Pani Małgorzata, oprócz profesjonalizmu wykazała się empatią i zrozumieniem, ponieważ córka potrzebuje czasu aby wejść z obcą osobą w relacje. Pani Małgorzata dawała jej czas i raczej podążała za dzieckiem, co dało rewelacyjne efekty. Córka mimo swoich trudności z wielką chęcią przychodzi na zajęcia i z dużym zaangażowaniem w nich uczestniczy.

Oprócz tego dziecko stało się bardziej ruchliwe, podejmuje aktywności które dotychczas, ze względu na jej trudności, były poza jej zasięgiem – wspina się na drabinki, na placach zabaw chodzi po wszelkiego rodzaju „mostkach”, zeskakuje, o wiele rzadziej się potyka, ruchy są bardziej precyzyjne i to wszystko w ciągu zaledwie trzech miesięcy.

7.10.2018

Autor: Iga

Dziękuję losowi, że tu trafiłam!

Dziękuję losowi, że na mojej drodze pojawiła się Pani Małgorzata Orkisz. Precyzyjne badania i żmudne ćwiczenia pozwoliły mi na powrót do pracy oraz normalnego życia.

W roku 2015 miałam wypadek, stwierdzono obustronne porażenie nerwu VI (zez zbieżny – „oczy w nosie” bez ruchomości gałek).

W 2016 roku przeszłam trzy operacje oczu – wynik po operacjach ponoć rewelacyjny – pryzmaty 12 (przed operacjami – aż 50!).

I tu pojawia się anioł – Małgorzata Orkisz. Mimo mojego wieku, tj. 42 lat, podjęła się pracy ze mną. Wynik ostateczny: pryzmaty 2 na dal, a 0 na bliż. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

9.01.2018

Autor: Bożena

Miejsce godne polecenia

Bardzo przemiła atmosfera. Chodzenie na terapię nie sprawiało mi trudności dzięki ludziom tam pracującym oraz przyniosło porządny efekt 🙂

14.06.2018

Autor: Mateusz

U córki poprawił się komfort widzenia

Moja córka przez 12 m-cy uczestniczyła w terapii wzrokowej. Zdecydowanie poprawił jej się komfort widzenia, a badania kontrolne potwierdziły zaczną poprawę. Polecam Panią Małgorzatę oraz Panie prowadzące ćwiczenia, można tu uzyskać profesjonalną, rzetelną pomoc.

26.05.2018

Autor: Alina

Dodaj swoją opinię

    Imię *

    E-mail*

    Tytuł opinii *

    Treść opinii *