Uwaga! Komunikat!

W związku z rozwijającym się stanem epidemii dla bezpieczeństwa klientów oraz pracowników ograniczyliśmy naszą działalność w gabinetach. Nie chcemy jednak, by Państwa wzrok pozostał bez opieki.

Zdalne konsultacje wzroku i widzenia

Uruchamiamy konsultacje optometryczne i terapię wzrokową on-line. Jeżeli nurtuje Cię problem ze wzrokiem, to jest to najlepszy czas oraz forma, żeby skonsultować się bezpiecznie ze specjalistą.

Konsultacja on-line to 20 minut rozmowy wideo przez łącze internetowe. Podczas zdalnych konsultacji możesz omówić ze specjalistą takie tematy jak:

Niewyraźne widzenie,

Uciekanie / zezowanie oka,

Problem widzenia z daleka lub bliska,

Dysleksja, problemy z nauką i koncentracją,

Każdy inny problem dotyczący wzroku.

Terapia wzrokowa on-line

Specjalnie dla naszych klientów, którzy są w trakcie terapii wzrokowej, uruchamiamy możliwość zdalnych kontynuacji, zmiany ćwiczeń, czy wdrożenia ich kolejnego poziomu.

Drogą mailową przesyłamy do Was nowy zestaw ćwiczeń. Następnie – podobnie jak to się dotychczas odbywało w gabinecie – omawiamy sposób wykonania ćwiczeń terapii wzrokowej.

Zdalna kontynuacja ćwiczeń wzrokowych

Zależy nam na kontynuacji ćwiczeń wzrokowych, wsparciu Państwa działań domowych oraz pomocy w dokładnym zrozumieniu istoty ćwiczenia. Zapraszamy do kontaktu tym kanałem!